XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Укр.
   

Всеукраїнський семінар «Методика викладання технологій штучного інтелекту»

20:16, 07-04-2024

НПП кафедри Штучного інтелекту постійно підвищують свою кваліфікацію приймаючи участь у різних наукових заходах.

03 квітня 2024 року професор кафедри Чичкарьов Є.А. прийняв участь у роботі онлайн семінару «Методика викладання технологій штучного інтелекту».

Організаторами семінару виступили:

  • Національний університет біоресурсів і природокористування;
  • Державний університет «Житомирська політехніка»;
  • Державним університетом інформаційно-комунікаційних технологій (ДУІКТ).

Зі вступним словом виступили Олена Глазунова, д.п.н., професор, декан факультету інформаційних технологій Національного університету біоресурсів і природокористування, Тетяна Нікітчук, к.т.н., доцент, декан факультету інформаційно-комп’ютерних технологій Державного університету «Житомирська політехніка» та Тетяна Вакалюк, д.п.н., професор, завідувачка кафедрою Інженерії програмного забезпечення Державного університету «Житомирська політехніка».

 

Семінар було проведено з метою академічного обговорення специфіки та особливостей проведення очних та дистанційних занять з курсів, що пов’язані зі штучним інтелектом: «Нейронні мережі», «Методи та системи штучного інтелекту», «Інтелектуальний аналіз даних» та «Інтелектуальні інформаційні системи і технології», «Штучний інтелект в інформаційних системах» на спеціальностях 121 «Інженерія програмного забезпечення» та 122 «Комп’ютерні науки».

Спікерами семінару виступили:

Семко В.В., д.т.н., професор кафедри комп’ютерних наук НУБіП України та Віннічук Д.О., асистент кафедри комп'ютерних наук, НУБіП України з темою доповіді «Методика викладання лабораторних робіт з дисциплін "Методи та системи штучного інтелекту", "Теорія розпізнавання образів"».


Чичкарьов Є.А., професор кафедри штучного інтелекту, Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій (ДУІКТ) з темою доповіді “Використання pySpark та Spark MLlib при проведенні занять зі штучного інтелекту та основ bigdata”.


 

Годлевський Ю., аспірант та асистент кафедри інженерії програмного забезпечення Державного університету «Житомирська політехніка», з темою доповіді «Особливості викладання дисциплін повʼязаних зі штучними інтелектом».

До семінару у якості слухачів доєдналось близько 70 учасників з 6 закладів вищої освіти та 1 наукової установи України: Державного університету «Житомирська політехніка», Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБіП), Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій (ДУІКТ), Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Криворізького державного педагогічного університету та Інституту цифровізації освіти НАПН України.

Усі присутні взяли участь в обговоренні проблемних питань та провели активну дискусію, навели приклади робіт студентів, інструментарію при вивченні відповідних навчальних дисциплін. За результатами роботи семінару, кількості задіяних закладів та установ, було вирішено продовжувати роботу семінару з розширенням тематик та кола учасників.

Читайте також
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "122 Комп’ютерні науки" кафедри Штучного інтелекту та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Про кафедру

Кафедра Штучного інтелекту

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, Київ,
вул. Соломянська, 7, каб. 217
тел.  (044) 249-25-24

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Штучний інтелект
Спеціалізація: Штучний інтелект
Переглядів: 782