Студентів ДУІКТ запрошують на практикум з кібербезпеки від SoftServe Academy: встигніть зареєструватися!

16:34, 03-07-2024

Однією з ключових переваг навчання в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій є можливість отримання доступу до кращих навчальних програм та практикумів в провідних українських та закордонних навчальних закладах та компаніях, що є партнерами нашого університету.

Так, просто зараз Львівський національний університет ім. Івана Франка запрошує студентів ДУІКТ до проходження практикуму з кібербезпеки від SoftServe Academy.

“Кібератаки відбуваються кожні 39 секунд, витоки даних коштують компаніям мільйони доларів, а виявити такий витік непросто — це може зайняти від кількох годин до кількох місяців. Тому бізнеси все більше інвестують у безпеку та шукають фахівців, які зможуть захистити їхні системи”, – кажуть автори програми.

Навчання проходитиме в онлайн форматі з 8 липня по 19 серпня, а учасники, що успішно пройдуть практикум, отримають відповідний сертифікат з рекомендаціями для майбутнього працевлаштування.

Для студентів ДУІКТ реєстрація відкрита до 5 липня і доступна за посиланням.