Аспірантка ДУІКТ успішно пройшла фаховий науковий семінар

13:46, 26-06-2024

У вівторок, 25 червня, в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій на спільному засіданні кафедр Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва пройшов фаховий науковий семінар дисертаційної роботи. Наталя Недопако представила роботу за темою «Управління маркетинговою діяльністю телекомунікаційних підприємств в умовах діджиталізації» для здобуття наукового ступеня доктора філософії  за спеціальністю 073 «Менеджмент».

Науковим керівником цієї роботи є завідувач кафедри маркетингу, доктор економічних наук, професор Олена Виноградова.

Дисертаційна робота визнана послідовним науковим дослідженням, в якому у повній мірі, комплексно, системно, з урахуванням останніх тенденцій у розвитку наукової думки вирішено поставлені задачі на якісно новому рівні. Аввторка підтвердила достатній рівень фундаментальної підготовки, володіння глибинними теоретичними знаннями і загальною методологією наукового дослідження.

Майбутній захист дисертації стане кульмінаційним моментом великої інтелектуальної праці. Колеги вітають Олену Недопако та її наукового керівника з успішним представленням результатів наукового дослідження та бажають впевненого виходу на етап захисту та його проходження!