У період з 12 по 19 червня в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій на кафедрі Інформаційних систем та технологій було проведено захист бакалаврських кваліфікаційних робіт. Загальна кількість студентів, які захищали свої роботи, склала 62 особи.
Тематика робіт охоплювала актуальні напрями розвитку інформаційних технологій, а представлені проєкти вирізнялися інноваційністю рішень та належним рівнем технічної реалізації. Представлені роботи засвідчили міцну теоретичну та практичну підготовку здобувачів освіти, сформовану завдяки професіоналізму та відданості викладачів нашого університету, протягом усіх цих останніх років.
Дякуємо студентам за змістовні доповіді, якісні презентації та цікаві проєкти. Окремо висловлюємо подяку всьому науково-педагогічному складу кафедри Інформаційних систем та технологій за їх багаторічну працю з підготовки кваліфікованих фахівців!