XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Huawei Україна оголосила про старт конкурсу Student Tech Challenge 2024 для студентів технічних спеціальностей

15:31, 25-10-2024

У понеділок, 21 жовтня Huawei Україна оголосила про старт студентських змагань Student Tech Challenge 2024 для здобувачів освіти технічних спеціальностей.

Участь у конкурсі беруть понад 100 студентів у складі 32 команд, що представляють провідні університети Києва, Харкова, Запоріжжя, Сум, Одеси, Дніпра та інших міст. Серед учасників – студенти, які навчаються на факультетах радіоелектроніки, комп’ютерних мереж, радіотехніки та інших технічних напрямів. ДУІКТ на змаганнях представлятимуть 8 команд.

«Це чудова можливість для наших студентів отримати практичний досвід вирішення реальних задач в ІКТ-сфері», – зазначив Володимир Шульга, ректор Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій. Проректор НТУУ «КПІ» Андрій Шишолін додав: «Разом ви сильніші, ніж поодинці. Цей челендж – це більше, ніж конкурс, це шанс створити нові продукти для ринку».

Конкурс триватиме до 8 листопада. Протягом цього часу команди працюватимуть над реальними завданнями в чотирьох напрямах: телекомунікації, термальний менеджмент, проєктний менеджмент та інженерія транспортних мереж.

Під менторством провідних фахівців галузі студенти розроблятимуть інноваційні рішення, які представлять на етапі пітчингів. Журі визначить переможців у кожній категорії, а найкращі команди отримають можливість пройти стажування в Huawei Україна з перспективою працевлаштування.

Huawei Україна активно підтримує розвиток молодих талантів, реалізовуючи проєкти на кшталт Seeds for the Future та Women in Tech. Компанія надає молоді необхідні можливості для професійного зростання, допомагаючи здобути навички, що важливі для успішного кар’єрного розвитку й інновацій у сфері ІКТ.