XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Студенти кафедри Інформаційних систем та технологій взяли участь у змаганнях Student Tech Challenge від Huawei Ukraine

13:06, 24-10-2024

У понеділок, 21 жовтня відбулася важлива подія для студентів Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій (ДУІКТ): почався перший етап конкурсу Student Tech Challenge, організованого компанією Huawei Ukraine.

У цьому етапі взяли участь студенти кафедри Інформаційних систем та технологій (ОП Інформаційні системи та технології; ОП Системний аналіз).

Від кафедри Інформаційних систем та технологій змагаються три команди:

Команда 1 (напрямок Radio Access Network Planning) у складі 4-х осіб:

• Даниленко Андрій Євгенійович, група ІСД-23
  • Хороших Катерина Романівна, група САД-41
  • Анісімов Дмитро Олегович, група ІСД-32
  • Григор'єв роман Віталійович, група ІСД-32

Команди 2 та 3 (напрямок Transport Network Engineering) у складі 5 осіб у кожній команді:

Команда 2:

• Степура Владислав Олегович, група ІСД-32
  • Козачок Марія Сергіївна, група ІСД-31
  • Фоменко Віолетта Володимирівна, група ІСД-32
  • Лук'янов Владислав Юрійович, група ІСД-32
  • Явдюк Тимофій Миколайович, група ІСД-32

Команда 3:

• Омелько Яна Вікторівна, група ІСД-31
  • Палагній Станіслав Олегович, група ІСД-31
  • Гульчук Дмитро Сергійович, група ІСД-31
  • Шабля Анастасія Вікторівна, група ІСД-31
  • Слєпченко Олександр Романович, група ІСД-31

Учасники змагатимуться у кількох категоріях, серед яких планування мереж радіодоступу (Radio Access Network Planning) та інженерія транспортних мереж (Transport Network Engineering).

Перший етап конкурсу триватиме з 21 жовтня до 3 листопада. Протягом цього часу команди працюватимуть над своїми проєктами онлайн під керівництвом тренерів та менторів компанії Huawei, вдосконалюватимуть свої рішення та готуватимуть презентації.

Другий етап, що відбудеться 4-5 листопада, передбачає офлайн-захист проєктів та їх оцінювання незалежним журі, до складу якого входять експерти галузі. Третій етап — церемонія нагородження переможців — заплановано на 8 листопада.

Бажаємо нашим студентам успіху та перемоги на конкурсі!