XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Новітні технології для вивчення української: в ДУІКТ відбулася зустріч з мовним омбудсменом

12:12, 08-08-2024

У четвер, 8 серпня Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій відвідав Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь.

В ході зустрічі в.о ректора ДУІКТ Володимира Шульги з мовним омбудсменом було обговорено роль ІТ у вивченні української мови та впровадження новітніх технологій для проведення онлайн-курсів з опанування мови.

Російська військова агресія та інформаційна війна проти України стали яскравим підтвердженням того, що мова може бути зброєю нації. Саме вона здатна захистити нашу культуру та ідентифікацію від знищення, чого так прагне ворог.

Своєю чергою в.о. ректора ДУІКТ Володимир Шульга підкреслив, що одну з найголовніших ролей у вивченні української мови сьогодні відіграють технології, завдяки яким можна проводити онлайн-навчання та створювати освітні проєкти та програми.

"ДУІКТ плідно працює над створенням різноманітних програм з підвищення рівня володіння державною мовою серед молоді. Зокрема розглядається можливість розробки та реалізації таких проєктів у співпраці з іншими українськими закладами вищої освіти, оскільки сьогодні новітні технології є незамінними у навчальному процесі", - відзначив Володимир Шульга.

Вдосконалюймо знання та плекаймо нашу солов'їну разом!