Кафедра ІПЗАС вітає своїх студентів з початком нового навчального року!

15:24, 05-09-2023

4 вересня на урочистій лінійці у Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій було оголошено початок нового навчального року.

Це означає, що наші студенти вже почали вивчати нові затребувані на ринку праці технології, готуватися до участі в ІТ-івентах та професійних подіях.

Шановні першокурсники! Вітаємо вас з початком навчання в університеті! Це особливий час, коли ви вступаєте на шлях здобуття нових знань, досліджень і можливостей. Ми раді вітати вас у нашому освітньому закладі і віримо, що ви зможете досягти грандіозних успіхів.

Шановні студенти 2, 3, 4, 5 та 6 курсів! Ви вже маєте досвід навчання в нашому університеті і знаєте, як працювати, щоб досягти успіху. Протягом цього навчального року ми сподіваємося, що ви продовжите свої зусилля і зосередженість на досягненнях у своїх академічних і особистих цілях.

Сподіваємось, що ви будете брати участь у наукових дослідженнях, проявляти ініціативу і виявляти творчість у вашій галузі. Не забувайте розвивати свої навички спілкування та лідерства, брати участь у студентському житті і стежити за новинами університету.

Ми також закликаємо вас бути підтримкою для студентів-першокурсників. Вони потребують нашої допомоги та наставництва, тому будьте готові допомогти їм освоїтися в новому середовищі і навчатися з ентузіазмом.

Бажаємо вам успіху в навчанні, здоров'я та щастя на цьому шляху. Нехай кожен день буде наповнений новими знаннями та можливостями. Разом ми зможемо досягти великих результатів!

Вітаємо наших студентів з новим етапом навчання та бажаємо успіхів, нових професійних і творчих здобутків, щастя й миру!