Завершено черговий тренінг з надання домедичної допомоги від “Солом’янських котиків”

12:27, 13-06-2023

Завдяки нашій тісній співпраці із організацією “Солом’янські котики”, було успішно завершено черговий тренінг по наданню домедичної допомоги в надзвичайних ситуаціях.

Завдяки таким заходам студенти та співробітники нашого університету, що відвідали дані тренінги, вже навчилися:

• надавати домедичну допомогу;
  • робити огляд постраждалих;
  • розрізняти та зупиняти критичні кровотечі;
  • накладати турнікети, джгути;
  • тампонувати поранення;
  • робити тиснучі і фіксуючі пов’язки;
  • збирати якісну аптечку та користуватися її вмістом.

Ми дуже сподіваємося, що нікому з нас не доведеться використовувати дані отримані знання на практиці... Але на жаль, навіть у 21 столітті, де люди все ще схильні до цілеспрямованого нанесення, як мінімум, каліцтв один одному, кожен з нас повинен володіти переліченими вище знаннями, щоб у разі чого – врятувати чиєсь життя. Тому ми рекомендуємо не ігнорувати подібні тренінги!

Дякуємо Солом'янським котиками за їх внесок у розвиток та безпеку наших студентів та викладачів! У наш час це вкрай важливо.

Саме тому головна перевага навчання у нас - це можливість комплексного розвитку та зростання!

Приєднуйтесь до нашого телеграм каналу щоб дізнатися більше.

А заповнивши анкету абітурієнта ви отримаєте індивідуальну консультацію від співробітників нашої кафедри щодо вступу на нашу спеціальність.