17 червня 2026 року — Цього тижня на кафедрі технічних систем кіберзахисту (ТСКБ) закінчився один із найвідповідальніших етапів навчального року — офіційний захист кваліфікаційних робіт бакалаврів. Цьогорічні випускники представляють комісії свої розробки та дослідження, над якими працювали протягом випускного курсу.
У зв'язку з сучасними вимогами безпеки та для забезпечення максимальної доступності, захист проходить у змішаному форматі. Частина студентів презентувала свої досягнення безпосередньо в аудиторіях кафедри, інші — долучалися онлайн за допомогою засобів відеоконференцзв’язку.
Цьогорічні теми бакалаврських робіт демонстрували високу актуальність та орієнтованість на практичний сектор.
Попереду на випускників чекає отримання дипломів, а для багатьох із них — вступ до магістратури для продовження наукової та практичної діяльності у сфері кіберзахисту.
Кафедра щиро вітає випускників - бакалаврів у галузі кібербезпки , та бажає успіху всім, кому цей етап ще належить пройти найближчими днями!