Вступ 2024: Як подати заявку на вступ на освітню програму "Технології цифрового розвитку"?

12:13, 21-07-2024

Для того щоб подати заявку, необхідно зайти в електронний кабінет вступника https://cabinet.edbo.gov.ua/login та ввести Ваш логін та пароль

У відповідні поля напишіть контактний телефон та завантажте фото 3х4 (фото має бути на білому фоні), після цього натисніть зліва на "Подача заяв на вступ"

У відповідні поля введіть регіон, заклад освіти, ступінь, форму здобуття освіти та спеціальність та натисніть на кнопку "Пошук"

Після цього Вам відкриються усі доступні конкурсні пропозиції. Поставте галочку біля id 133 та натисніть на "Подати заявку"

Оберіть джерело фінансування (перша кнопка - подача на бюджет й на контракт, друга кнопка - подача тільки на контракт, радимо вибрати саме першу кнопку). Якщо вибрали 1 варіант, введіть пріоритет заявки (1-5). Де написано "Обраний освітній ступінь (рівень) за бюджетні кошти", виберіть "ніколи не здобувався"

Оберіть рік, коли Ви складали НМТ/ЗНО, оберіть предмети, які Ви складали (якщо вони не обрані) та вставте текст мотиваційного листа. Після цього натисніть кнопку "Подати заявку"

Після цього оберіть зліва "Подані заяви на вступ", де Ви зможете подивитися всі заяви

Потрібна допомога?

Чекаємо Вашу заявку. Ваша успішна ІТ-кар'єра починається саме на кафедрі Технологій цифрового розкитку!