Популярна в США мережа магазинів стала жертвою кібератаки з боку Hunters International

09:16, 24-06-2024

Відома мережа магазинів в Атланті (США) Circle K нещодавно стала жертвою масштабної кібератаки, організованої групою під назвою Hunters International. Зловмисники використовували нову версію програмного забезпечення для викупу, яка базується на коді раніше відомого вірусу-вимагача Hive.

Група Hunters International відзначилася своїм унікальним підходом до шифрування даних жертв. Вони використовують методику, яка дозволяє вбудовувати ключ шифрування в кожен зашифрований файл, що значно ускладнює процес відновлення даних без сплати викупу. Основні цілі цієї атаки включали критично важливі системи Circle K, що призвело до тимчасового припинення роботи деяких магазинів та порушення ланцюгів постачання.

Кібератака на Circle K підкреслила важливість посилення заходів з кібербезпеки для захисту від сучасних загроз. Експерти рекомендують впроваджувати рішення для пом'якшення наслідків програм-вимагачів, зокрема використовувати надійні системи резервного копіювання, які не покладаються лише на технологію Shadow Copy, а також розробляти і впроваджувати стратегії для швидкого відновлення даних у разі кібератаки.

Ця атака стала ще одним нагадуванням про постійно зростаючу загрозу кіберзлочинності та необхідність постійного оновлення і вдосконалення систем захисту. Підприємствам необхідно інвестувати в передові рішення для забезпечення кібербезпеки, щоб зменшити ризики втрат і забезпечити безперебійну роботу.

ДУІКТ пропонує сучасні освітні програми у сфері кібербезпеки, де ви зможете отримати знання і навички, необхідні для протидії кіберзагрозам. Навчання на кафедрі Систем інформаційного та кібернетичного захисту забезпечить можливість стати висококваліфікованими фахівцями, здатними захищати інформаційні системи від сучасних загроз.

Запрошуємо вас на навчання до Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій і приєднатися до спільноти професіоналів у сфері кібербезпеки. Підвищуйте свій рівень знань та ставайте високооплачуваними спеціалістами у світі інформаційних технологій!