Методи захисту IT-інфраструктури: компанія "Softico" запрошує на вебінар з кібербезпеки

10:39, 03-06-2024

Постійне удосконалення процесу вивчення засобів кіберзахисту в фокусі зору фахівців
Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій

У сучасному світі стрімкого розвитку ІТ-технологій кібербезпека стає однією з найбільш затребуваних навичок. З розвитком технологій зростають і технології кіберзагроз, тому постійне удосконалення знань у галузі кіберзахисту є критично важливим. Професіонали у сфері кібербезпеки повинні безперервно навчатися та тренуватися, щоб залишатися на крок попереду кіберзлочинців. Цей процес безсумнівно включає участь відповідних фахівців у конференціях, семінарах, та навчальних курсах. Мета яких – допома в  здобутті нових знаннь і підтримка високої кваліфікації.

Кафедра Систем інформаційного та кібернетичного захисту Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій активно співпрацює з низкою компаній, щоб забезпечити студентам найсучасніші знання та практичні навички у сфері кібербезпеки. Ця співпраця дозволяє інтегрувати реальні кейси та новітні технології у навчальний процес, роблячи його більш ефективним та актуальним для сучасних вимог ринку.

Одним із ключових партнерів нашої кафедри є компанія "Softico", яка активно підтримує розвиток кібербезпеки в нашому університеті. Завдяки співпраці з "Softico", студенти мають можливість отримати доступ до новітніх інструментів та ресурсів, а також брати участь у практичних заняттях та вебінарах. Така співпраця сприяє глибшому розумінню сучасних викликів та рішень у галузі кібербезпеки

Компанія "Softico" планує провести вебінар на тему "Виявлення та усунення вразливостей IT-інфраструктури: проактивний підхід з Holm Security". Вебінар відбудеться 6 червня о 11:00 і буде присвячений сучасним методам захисту IT-інфраструктури від вразливостей. Під час вебінару експерти з Holm Security поділяться своїми знаннями та досвідом у цій сфері, що дозволить учасникам дізнатися про найновіші тенденції та стратегії захисту інформаційних систем. Більш детальну інформацію про захід можна знайти на сайті "Softico".

Фахівці кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту ДУІКТ приймають активну участь та повсякчас втілюють в навчальний процес дослідження в галузі кібербезпеки та штучного інтелекту.

Ми запрошуємо абітурієнтів приєднатися до нашої спільноти і стати частиною команди, яка працює над вирішенням найважливіших викликів сучасності. Вступайте на нашу спеціальність 125 "Кібербезпека та захист інформації" щоб отримати знання та навички, необхідні для успішної кар'єри у цій галузі.

Разом ми можемо зробити світ безпечнішим та інноваційнішим.