XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Розвиток партнерських зв'язків: ДУІКТ уклав договір про співпрацю з Хмельницьким національним університетом

15:15, 26-07-2024

У п'ятницю, 26 липня, керівництво Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій та Хмельницького національного університету  підписали договір про співпрацю.

В онлайн-зустрічі взяли участь представники ХНУ: ректор, кандидат економічних наук, доцент Сергій Матюх, проректор з наукової роботи, доктор технічних наук, професор Олег Синюк та завідувач кафедри кібербезпеки, кандидат технічних наук, доцент Юрій Кльоц.

Наш університет представляв очільник ДУІКТ, доктор історичних наук, старший дослідник Володимир Шульга, перший проректор, доктор технічних наук, професор Олександр Корченко, проректор з навчально-виховної та наукової роботи, кандидат економічних наук, доцент Марина Петченко, директор Навчально-наукового інституту захисту інформації, доцент, професор Євгенія Іванченко та помічник ректора, кандидат політичних наук Сергій Кондратюк.

Підписання документу стало важливим кроком у розвитку патнерських відносин між вишами, адже договір передбачає співробітництво у галузях, які становлять взаємний інтерес. Зорема, у спільному розвитку наукового та інноваційного потенціалу, в тому числі проведенні спільних наукових досліджень, та підвищенні ефективності освітньої діяльності.

В ході відео-конференції очільники вишів обговорили плани щодо плідної співпраці та обмінялися запрошеннями для майбутніх дружніх візитів вже в офлайн-режимі.

Варто зазначити, що підписання документу не накладає на заклади жодних майнових і фінансових зобов’язань або ж обмежень їхньої самостійності та автономності.