16 лютого 2015 року відбулася робоча нарада кафедри іноземних мов.
Основними питаннями порядку денного були:
Підведення підсумків роботи кафедри за минулий тиждень.
Обговорення змісту навчання з дисципліни «Іноземна мова (за фаховим спрямуванням)».
Ступінь готовності навчально-методичних комплексів дисциплін кафедри та їх розміщення на сайті Університету.
Розробка навчальних посібників з дисциплін кафедри;
Впровадження дистанційного навчання з дисциплін кафедри.
Різне.
Місія програми – підготовка фахівців, посадових та виборних осіб публічних установ (в органах державної влади та місцевого самоврядування, громадських, галузевих й бізнесових об'єднаннях, політичних організаціях та публічних товариствах), здатних повноцінно виконувати свої функції в сфері публічного адміністрування та забезпечувати демократизацію суспільного життя на інноваційних засадах із широким застосуванням ІТ-технологій.
Місія програми – підготовка фахівців, посадових та виборних осіб публічних установ (в органах державної влади та місцевого самоврядування, громадських, галузевих й бізнесових об'єднаннях, політичних організаціях та публічних товариствах), здатних повноцінно виконувати свої функції в сфері публічного адміністрування та забезпечувати демократизацію суспільного життя на інноваційних засадах із широким застосуванням ІТ-технологій.
Завідуючий кафедрою зателефонує Вам як тільки отримає повідомлення.