Обговорення навчально-методичних матеріалів_Бакалавр_ТК

17:42, 16-02-2015

16 лютого 2015 року на кафедрі іноземних мов відбулося обговорення змісту навчання з дисципліни «Іноземна мова» для бакалаврів. Підкреслено, що підручники, які використовуються в навчальному процесі відповідають сучасним вимогам для підготовки фахівців в галузі телекомунікацій та інформатизації:

English for Telecoms and Information Technology – це оптимальний курс для працевлаштування студентів, первинні посади яких вимагають знання іноземної мови в сфері телекомунікацій та інформаційних технологій;

Information Technology – це сучасний курс англійської мови в сфері телекомунікацій та інформаційних технологій. В курсі використані автентичні англомовні матеріали засобів масової інформації, Інтернету, інструкцій та настанов, популярних журналів в сфері телекомунікацій;

Infotech (English for computer users). В даному курсі викладено презентацію останніх розробок в галузі інформаційно-телекомунікаційних технологій, що дає можливість студентам працювати за фахом в англомовному середовищі. Даний курс включає тематику від устрою комп'ютера до програмування, веб-дизайну, працевлаштування та технологій майбутнього.

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації