British council: вдосконалюй свої знання з англійської!

10:24, 25-10-2018

Шановні студенти та колеги!

Якщо Ви бажаєте вдосконалити свої знання та навички з англійської мови, то у Вас є чудова можливість відвідати сайт Британської ради learnenglish.britishcouncil.org, де Ви зможете знайти численні аудіо- та відеоматеріали для покращення вашої мовної практики. Навчальне відео з поясненням як правильно говорити англійською в тих чи інших життєвих ситуаціях стане Вам у нагоді під час подорожей, бронювання готелю, знайомства з носіями мови, співбесіди щодо працевлаштування в іноземну компанію  тощо.

Таким чином, використовуючи онлайн-бази ресурсів, Ви не тільки зможете підвищити Ваш рівень мовної підготовки, а й отримати чудовий шанс розширити кар’єрну  перспективу в майбутньому.

Цей сайт стане також в нагоді викладачам, які можуть використовувати онлайн-бази ресурсів  під час проведення занять англійської мови, де студенти зможуть покращити навички і вміння в таких видах мовленнєвої діяльності як в аудіюванні та говорінні.

Отже, використання матеріалів з даного сайту зробить навчально-виховний процес більш цікавим та корисним, спонукає студентів до участі в іншомовному спілкуванні, розвиватиме в них пізнавальні якості, творче мислення та готовність до подальшої самоосвіти в опануванні англійською мовою.

Джерела: www.britishcouncil.org.ua

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації