Як досягти досконалості у написанні електронних листів

16:26, 10-12-2014

December 10 at 17:00

У вас є багато питань до університетів за кордоном і ви боїтеся зіпсувати перше враження, відіславши некоректний електронний лист? Завжди дивувалися, чому ваші листи залишаються без відповіді?

Як кажуть, Keep calm, зберігайте спокій та відвідайте семінар, проведений Консультативним центром EducationUSA у Києві! Наталія Еттен, старший радник центру з питань вищої освіти у США (стипендіат програми Фулбрайта та випускниця Університету штату Міннесота), допоможе вам дізнатися, як зробити перші кроки в напрямку навчання в університеті вашої мрії і привернути увагу серед інших претендентів, використовуючи прості методи ділового спілкування.

Побачимося 10 грудня в 17:00 у Київському консультативному центрі EducationUSA (м. Київ, вул. Еспланадна 20, 6-й поверх)

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації