Доцент кафедри іноземних мов Янченко Інна Олександрівна 31 березня 2017 року виступила офіційним опонентом захисту дисертації «Типологія і поетика драматургії М.Куліша та Ю. О’Ніла» Марчук Т.Л. на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук за спеціальністю 10.01.05 – порівняльне літературознавство.
Захист роботи відбувся в ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» (м. Івано-Франківськ).
Соціолог – це фахівець, який займається аналізом, описом і оцінкою проблем, фактів і явищ, що відбуваються в суспільстві, окремих групах і спільнотах. Перспективна професія соціолога спрямована на детальне вивчення суспільства за допомогою спеціальних методів дослідження.
Соціолог – це професія, яка завжди актуальна на ринку праці!
Соціолог – це фахівець, який займається аналізом, описом і оцінкою проблем, фактів і явищ, що відбуваються в суспільстві, окремих групах і спільнотах. Перспективна професія соціолога спрямована на детальне вивчення суспільства за допомогою спеціальних методів дослідження.
Соціолог – це професія, яка завжди актуальна на ринку праці!
Завідуючий кафедрою зателефонує Вам як тільки отримає повідомлення.