ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!
Інформуємо вас, що вже уточнено порядок проведення відповідного вступного випробування з іноземної мови.
Зазначену програму буде розміщено в закладці “Вступнику” (https://dut.edu.ua/ua/3-vstupniku)
БАЖАЄМО УСПІХІВ!
Місія програми – підготовка фахівців, здатних на високому професійному рівні виконувати загальні функції управління організацією та її підрозділами, аналізувати і планувати діяльність організацій, управляти зовнішньоекономічною діяльністю, матеріально-технічним постачанням, вирішувати проблеми оптимізації матеріальних, фінансових та інформаційних потоків, прогнозувати розвиток конкурентного середовища тощо.
Місія програми – підготовка фахівців, здатних на високому професійному рівні виконувати загальні функції управління організацією та її підрозділами, аналізувати і планувати діяльність організацій, управляти зовнішньоекономічною діяльністю, матеріально-технічним постачанням, вирішувати проблеми оптимізації матеріальних, фінансових та інформаційних потоків, прогнозувати розвиток конкурентного середовища тощо.
Завідуючий кафедрою зателефонує Вам як тільки отримає повідомлення.