Увага - працевлаштування!

08:32, 13-12-2016

Запрошуються кандидати на заміщення вакантної посади старший викладач кафедри іноземних мов Державного університету телекомунікацій.

Вимоги до кандидата:

• загальнодержавні вимоги до викладача державного університету;
  • фахова освіта рівня магістр/спеціаліст з іноземної мови (англійської);
  • готовність результативно працювати зі студентами переважно технічного напряму.

Детальну інформацію можна отримати:

• в кабінеті № 502 (кафедра іноземних мов, Державний університет телекомунікацій);
  • за тел. (044) 249-29-24;
  • E-mail: depfl@ukr.net

Спеціалізація: Економіка підприємств IT- бізнесу

Місія програми –  сучасна фінансово-економічна підготовка фахівців, які здатні розробити та реалізувати ефективну стратегію підприємницької діяльності, у т.ч. для підприємств найбільш  динамічної та  прибуткової ІТ-сфери. Студенти  професійно володіють сучасними програмними продуктами з економічної діагностики та планування і досконало знають провідні управлінські та інформаційні технології.

Спеціалізація: Економіка підприємств IT- бізнесу