Огляд ЗМІ

12:04, 04-10-2016

Гарною новиною для усіх, кого цікавлять ІТ послуги, комп'ютери та комплектуючі, ПЗ, офісне устаткування, телекомунікації й зв'язок і т.п., стане анонсована британським виданням Computerworld UK міжнародна виставка IP EXPO Europe 2016.

IT-захід відбудеться 5-6 жовтня 2016 року в Лондоні (Велика Британія) у виставковому центрі ExCel.

Організатори виставки, компанія Microsoft, очікують понад 15000 відвідувачів, яким пропонують понад 300 виставкових зал, 300 семінарів, на яких провідні керівники Microsoft забезпечать унікальне розуміння новітніх технологій, змінюючи майбутнє бізнесу. Провідні фахівці світового рівня познайомить слухачів з майже фантастичними новинками IT-технологій.

Про особливості хмарних технологій доповість Марк Руссинович - головний технічний директор - Microsoft Azure. З найбільш обговорюваною новою технологією Контейнерів та про те, що Windows Server 2016 включає підтримку для контейнерів, ознайомить відвідувачів семінару Марк Робінсон - Технічний Євангеліст - Microsoft, а про те, як сучасні бази даних IoT Hub від Microsoft можуть обробляти мільйони пристроїв і можуть бути розгорнутими менш ніж за 30 хвилин, продемонструє Пол Фостер - головний технічний євангеліст - Microsoft UK.

Організатори переконані, що Ви, як відвідувач заходу, станете одним з перших в своїй країні, хто випробує неймовірні HoloLens Microsoft та відкриє свою уяву з пристроєм "багатоукладної реальності" і його нескінченних додатками.

Зареєструватись (до 4 жовтня – безкоштовно!) та дізнатись більше про міжнародну виставку IP EXPO Europe 2016 можна тут.

Спеціалізація: Інформаційно-комунікаційні технології

Поступивши на дану спеціальність Ви будете вивчати структуру мережі Інтернет, проектувати інфокомунікаційні мережі (на базі технологій транспортних мереж IP/MPLS, Gigabit Ethernet, а також широкосмугового доступу xDSL, FTTx, GPON та WiFi), розробляти програмно-конфігуровані мережі SDN з системами віртуалізації мережних функцій використовуючи сучасне обладнання від провідних виробників - Ericsson, Cisco Systems, Iskratel, Alcatel-Lucent.

Спеціалізація: Інформаційно-комунікаційні технології