Нарада кафедри іноземних мов

15:09, 25-03-2016

23 березня 2016 року відбулася робоча нарада кафедри іноземних мов

Основними питаннями порядку денного були:

1. Підведення підсумків роботи кафедри за минулий тиждень.
  2. Обговорення змісту навчання з дисциплін кафедри у відповідності до вимог Закону України «Про вищу освіту».
  3. Обговорення комунікативного підходу в процесі навчання англійської мови.
  4. Шляхи забезпечення досягнення студентами необхідного рівня іншомовної компетенції у відповідності до вимог Закону України «Про вищу освіту».
  5. Стан розробки навчальних посібників з дисциплін кафедри.
  6. Стан розробки навчально-методичних комплексів дистанційного навчання з дисциплін кафедри для всіх форм навчання.
  7. Різне.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси