Комунікативний підхід в навчанні англійської мови

18:32, 22-01-2016

22 січня 2016 року на кафедрі іноземних мов відбулося обговорення застосування комунікативного підходу в навчанні англійської мови. Підкреслено, що для досягнення студентами цільового рівня володіння англійською мовою необхідно одночасно розвивати базові навички з чотирьох основних вмінь та навичок: говоріння, читання, письма та аудіювання. При цьому, що стосується методики викладання – пріоритетними повинні бути активні методи навчання, що сприяють досягненню необхідного рівня мовленнєвої компетенції: робота в парах та міні-групах, діалоги та ін. Комунікативний підхід вимагає від викладачів постійного підвищення рівня професійної кваліфікації, використання сучасних засобів навчання та навчально-методичних матеріалів. Обговорено напрямки підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників кафедри.

Спеціалізація: Управління інформаційною безпекою

Фахівці з Управління інформаційною безпекою – це еліта інформаційної безпеки, менеджери безпеки інформації вищої ланки. Ці фахівці розуміються як з техничних питань захисту інформації, так й з питань організації роботи колективу, добре розуміють управлінські, законодавчі та економічні аспекти захисту інформації. До сфери специфічних знань та навичок спеціалізації відносяться: основні поняття кібернетичної безпеки, систем технічного захисту інформації, управління проектами, управління ризиками, нормативно-правова база діяльності, управління інцидентами, аудит інформаційної безпеки, інформаційне протиборство, менеджмент та психологія управління.

Спеціалізація: Управління інформаційною безпекою