Нарада кафедри іноземних мов

16:12, 14-04-2015

10 квітня 2015 року відбулася робоча нарада кафедри іноземних мов.

Основними питаннями порядку денного були:

1. Підведення підсумків роботи кафедри за минулий тиждень.

2. Обговорення змісту навчання з дисципліни «Іноземна мова (напрям підготовки 030101 «Соціологія», спеціальність 8.03010101 «Соціологія»)».

3. Комунікативний підхід у викладанні іноземної мови.

4. Стан розробки навчальних посібників з дисциплін кафедри.

5. Розробка навчально-методичних комплексів для дистанційного навчання з дисциплін кафедри для всіх форм навчання.

6. Різне.

Спеціалізація: Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки

Підготовка за даною спеціалізацією передбачає оволодіння наступними компетенціями: розробка конструкції деталі радіоелектронного апарату (РЕА), схем окремих вузлів та виробів мікроелектронної техніки, конструкції друкованої плати мікрозборки, конструкції плати гібридно-плівкової мікросхеми, конструкції вузла РЕА (вузла на друкованій платі, гібридно-плівкової мікросхеми), конструкції вузла РЕА з виконанням перевірочних розрахунків та корегування конструкції за результатами випробувань, конструкції блоків, частин високих ієрархічних рівнів та закінчених пристроїв РЕА; конструкторський супровід виробництва РЕА; модернізація та уніфікація конструкцій існуючих РЕА.

за спеціальністю 172 Електронні комунікації та радіотехніка