XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Студенти кафедри інформаційної та кібербезпеки відзначились на змаганнях CTF Incident Response Days 3.0

11:39, 29-08-2024

22 серпня 2024 року студенти кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки нашого університету Бригинець Анастасія та Малащук Костянтин взяли участь у престижних змаганнях з кібербезпеки — CTF Incident Response Days 3.0, які проходили на новоствореному національному кіберполігоні Cyber Range UA.

Цей кіберполігон, запущений за сприяння Національного авіаційного університету, є сучасною платформою для тренувань та відпрацювання навичок активної протидії кіберзагрозам. На змаганнях наші студенти демонстрували свої вміння у вирішенні складних завдань, імітуючи реальні кіберінциденти, які є актуальними загрозами на сучасному етапі.

Участь у таких високопрофесійних змаганнях не лише сприяє підвищенню кваліфікації наших студентів, а й зміцнює репутацію нашого університету як провідного освітнього закладу у сфері кібербезпеки.

Дякуємо нашим студентам за їх відданість та професіоналізм, а також усім організаторам і партнерам змагань за створення такої важливої платформи для розвитку майбутніх кіберспеціалістів.