XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Мінцифри і Mate academy запустили безкоштовні курси з працевлаштуванням в IT для ветеранів

09:42, 05-08-2024

Ветеран російко-української війни можуть пройти безкоштовне навчання для опанування професії в IT-галузі. Проєкт реалізується Edtech-компанією Mate academy за підтримки Міністерства цифрової трансформації України.

Навчання тривалістю 3-6 місяців можливе за напрямами: Frontend, Fullstack, Python, QA, UI/UX Design і проходитиме у форматі повного дня - поєднувати курс з проходженням служби та іншою фултайм-активністю не вдасться. Програма охоплюватиме комплексну підготовку: здобуття технічних та розвиток мʼяких навичок, роботу в команді, опанування англійської, супровід у пошуках роботи.

У повідомлені йдеться, що з метою швидшої реінтеграції, ветерани будуть зараховані до навчальних груп разом з іншими студентами. Протягом наступного року співвідношення ветеранів у групі становитиме до 20%.

Найменше, що ми можемо зробити для ветеранів, — це допомогти їм адаптуватися до цивільного життя, - каже засновник Mate Роман Апостол, який раніше працював у Google.

Станом на сьогодні навчання розпочали вже 20 ветеранів, 8 захисників завершили курс, а 7 - розпочали роботу в IT.

Зареєструватися для участі в проєкті можна за посиланням.

Якщо ви вже розпочали свій шлях до професії мрії, але хочете підвищити рівень освіти, запрошуємо на навчання в магістратурі Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій! Заяви на вступ прийматимуться до 22 серпня, а більше деталей про праила зарахування можна дізнатися за посиланням