XL

технологій

Війна технологій: в ЗСУ розповіли, як використовують ШІ проти ворога

16:00, 30-07-2024

За понад два роки повномасштабної війни із загарбницькою амією РФ українські військові вивели нашу армію на принципово новий рівень обороноздатності. За словами речника ОТУ «Харків» полковника Віталія Саранцева, ЗСУ активно застосовують передові досягнення військової науки та технологічних новинок.

— Ми використовуємо високоточні технології із застосуванням штучного інтелекту. Також використовуємо засоби дальньої розвідки, засоби РЕБ для того, щоб знищувати безпілотні літальні апарати противника. Засобами дистанційної розвідки ми завчасно помічаємо переміщення противника і знищуємо його живу силу, — розповів він в ефірі телемарафону «Єдині новини».

Військовик зазначив, що не стане повідомляти всі секрети та деталі застосування захисниками Харківщини новітніх технологій, щоб не інформувати про них ворога. Окупанти мають дізнатися про нестандартні рішення і технологічні новинки на власній шкурі вже по факту їхнього успішного застосування.

Якщо ви також прагнете розвивати і використовувати новітні технології на користь нашої держави та зробити свій внесок у перемогу, запрошуємо вас на навчання до Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій за освітньою програмою Штучний інтелект!

Кафедра Штучного інтелекту здійснює навчання студентів за спеціальністю 122 – Комп’ютерні науки (Освітньо-професійна програма «Штучний інтелект»), готує фахівців з розробки інформаційних технологій для управління інформаційними системами і процесами різного призначення.

Кафедрою заключенні договори про співпрацю з компаніями «Grid Dynamics», «Kharkiv IT Cluster», «Українські системні інновації», Інститут проблем штучного інтелекту, «Антек-Телеком», «Matoffo», які є потенційними роботодавцями для студентів кафедри, де вони мають можливість проходити стажування з подальшим працевлаштуванням.

Це дає можливість студенту краще зрозуміти суть спеціальності, за якою він навчається, та набути практичного досвіду роботи у компаніях і показати себе з кращого боку, щоб компанія була зацікавлена взяти його на роботу.

Участь провідних ІТ-компаній у навчальному процесі дозволяє студентам отримати практичні знання, які на сьогоднішній день є найбільш актуальними!

Кафедра Штучного інтелекту – це сучасна кафедра з прогресивним підходом у викладанні дисциплін, на якій проводиться відмінна теоретична та практична підготовка студентів враховуючи останні досягнення науки і розвиток технологій.

Навчаючись за спеціальністю кафедри, Ви за доступною ціною отримаєте якісну вищу освіту, і що особливо важливо, отриманий під час навчання сертифікат компанії-партнера кафедри, гарантує Вам перше високооплачуване робоче місце!

Контакти для зворотного зв’язку з завідувачем кафедрою Штучного інтелекту з питань вступу на навчання на кафедру або для обговорення та вирішення додаткових питань, які виникнуть у вступника чи його батьків.

Завідувач кафедри Штучного інтелекту,
д.т.н., доцент Зінченко Ольга Валеріївна