XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Вступ 2024: Дні відкритих дверей в ДУІКТ: запрошуємо абітурієнтів на екскурсію університетом

08:48, 30-07-2024

Вступна кампанія 2024 сягла екватору: вже завтра - 31 липня о 18:00 сплине дедлайн подачі заяв на вступ до вишів. Якщо ви досі не визначились з місцем навчання, кращим рішенням стане візит до закладу, щоб побачити все на власні очі та отримати вичерпну інформацію про університет.

Усвідомлюючи важливість живого спілкування з абітурієнтами, ДУІКТ регулярно проводить дні відкритих дверей для майбутніх студентів. Так, просто сьогодні ви зможете відвідати екскурсію навчальними аудиторіями, сучасними лабораторіями та гуртожитком. Така практика допоможе вам не лише ознайомитися з інфраструктурою університету, а й відчути атмосферу студентського життя.

Випускники, що прагнуть визначитися з майбутньою спеціальністю, приїжджають в ДУІКТ з різних міст нашої країни, щоб поспілкуватися з викладачами та студентами, дізнатися більше про спеціальності, умови навчання та можливості працевлаштування після закінчення університету.

Під час таких зустрічей викладачі діляться своїм досвідом і досягненнями, розповідають про сучасні методики викладання та перспективи розвитку кожної спеціальності. Особлива увага приділяється можливостям працевлаштування. Абітурієнти дізнаються про співпрацю університету з провідними IT-компаніями, стажування та проекти, в яких зможуть брати участь.

Багатьом це допомогає зрозуміти, як саме знання, отримані в університеті, можуть бути застосовані на практиці і які перспективи відкриваються перед ними після закінчення навчання.

Завітайте на день відкритих дверей ДУІКТ 30 або 31 липня о 14:00. Збір біля центрального входу в університет.