Викладачі кафедри МВТ відвідали виставку систем охорони та безпеки Expert security

14:51, 03-06-2024

У четвер, 30 травня, викладачі кафедри мобільних та відеоінформаційних технологій відвідали виставку систем охорони та безпеки Expert Security. Дана система дієвим інструментом для сприяння державі у зміцненні рівня громадської безпеки через експертне спілкування з лідерами галузі. Захід об’єднує виробників та дистриб’юторів систем безпеки не лише з кінцевими споживачами, а й з бізнесами, що займаються продажем, монтажем, інтеграцією та обслуговуванням таких систем.

Знайомство з новою тематикою виставки та спілкування з виробниками і лідерами в сфері безпеки надає студентам інформацію про новітні технології, які постійно з’являються в індустрії безпеки, і заохочує студентів та громадян більш відповідально ставитися до особистої безпеки. Тематика виставки систем безпеки та охорони узгоджується з напрямками підготовки студентів кафедри мобільних та відеоінформаційних технологій, зокрема: відеоспостереження, контроль доступу, охорона, безпека, обладнання тощо.

Відвідування виставки Expert Security викладачами кафедри мобільних та відеоінформаційних технологій є потужним механізмом для підвищення рівня їхньої кваліфікації та забезпечення актуальності отриманих знань, що в свою чергу сприяє зміцненню загального рівня громадської безпеки. Спілкування з виробниками та лідерами галузі під час виставки дає цінний практичний досвід та можливість бути в центрі сучасних знань та технологій, якими викладачі кафедри зможуть ділитися зі студентами. Матеріали, що були засвоєні викладачами кафедри МВТ будуть впроваджені в освітній процес, що є важливим доповненням до теоретичних знань, отриманих під час навчання.

Навчаючись на кафедрі МВТ, ви здобудете всі необхідні знання та вміння, щоб стати кваліфікованим фахівцем у галузі телекомунікацій.

Тож запрошуємо на навчання!

Завідувачка кафедри Наталія Руденко
Моб: +380 68 219 5050

Спеціалізація: Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки

Підготовка за даною спеціалізацією передбачає оволодіння наступними компетенціями: розробка конструкції деталі радіоелектронного апарату (РЕА), схем окремих вузлів та виробів мікроелектронної техніки, конструкції друкованої плати мікрозборки, конструкції плати гібридно-плівкової мікросхеми, конструкції вузла РЕА (вузла на друкованій платі, гібридно-плівкової мікросхеми), конструкції вузла РЕА з виконанням перевірочних розрахунків та корегування конструкції за результатами випробувань, конструкції блоків, частин високих ієрархічних рівнів та закінчених пристроїв РЕА; конструкторський супровід виробництва РЕА; модернізація та уніфікація конструкцій існуючих РЕА.

Дізнитись більше