Друга вища освіта в ДУІКТ відкриває нові горизонти: історія випускниці кафедри маркетингу

17:01, 21-05-2024

Здобуття першої вищої освіти не завжди є запорукою успіху. Деякі студенти надто пізно розуміють, що помилилися з вибором професії, а іноді випускникам вишів просто не вистачає отриманих знань для початку професійного шляху. В такій ситуації головне - не зупинятися у розвитку і грамотно підійти до вибору закладу для подальшого навчання.

Підтвердженням тому, що друга освіта варта витраченого на неї часу і здатна відкривати нові кар’єрні горизонти є історія випускниці ДУІКТ Богдани Сухомлінової. У свої 24 роки дівчина вже досягла неабияких успіхів і готова поділитися корисними порадами з тими, хто просто зараз стоїть перед вибором місця для розширення своїх професійних можливостей.

– Як ви опинилися на кафедрі маркетингу ДУІКТ?

– Після завершення моєї першої магістратури в НТУ я вирішила, що мені вкрай не вистачає маркетинг-компетенцій для загального розуміння та зросту у сфері продаж.

Рішення про вступ в ДУІКТ було виваженим, адже це саме телекомунікаційний виш, а моя робота була напряму пов’язана з телеком галуззю. Крім того, чула багато гарних відгуків про цей університет від товаришів. Велику роль зіграло й те, що мій батько свого часу також здобував освіту в ДУІКТ.

– Які переваги навчання саме у цьому закладі можете відзначити?

– Маючи практичний досвід навчання в іншому університеті, в першу чергу, хочу відзначити викладацький склад. Це дуже розумні, відкриті та розуміючі фахівці. Завдяки цьому, вивчати новий матеріал було цікаво та легко.

Також не можу не згадати своїх одногрупників. Хоча я з ними і не навчалася з першого курсу, атмосфера у колективі була надзвичайно дружня і тепла. Вважаю, що мені дуже пощастило познайомитись із усіма людьми, які мене оточували під час магістратури у ДУІКТ.

– Яке місце в сучасному світі займають знання і навички, що отримуються студентами ДУІКТ?

– Дуже важливе. Робочий ринок постійно змінюється і вимагає від фахівців широкого спектру знань і навичок. Університетська освіта допомагає студентам розвивати критичне мислення, аналітичні здібності, комунікаційні навички та інші ключові компетенції, які є важливими для успішної кар'єри.

Освіта в цьому закладі є серйозною базою для подальшого успіху та професійного зростання. Для випускників відкриваються безмежні можливості, головне - ставити цілі та впевнено крокувати вперед.

– Чим ви займаєтесь зараз?

– Не можу сказати, що наразі я на 100% працюю за фахом маркетолога, але знання, які я отримала під час навчання в ДУІКТ, є дуже цінними для мене на поточній посаді.

Працюю в компанії ДатаГруп&Volia керівником відділу продажів, маю класну команду менеджерів, разом із якими ми досягаємо нових цілей та отримуємо задоволення від робочого процесу.

– Якими професійними здобутками ви пишаєтеся?

– Пишаюся своїм успішним досвідом у керуванні відділом продажів у телеком компанії, де мені вдалося запровадити ефективні стратегії маркетингу і збільшити обсяги продажів.

Крім того, я вмію ефективно керувати командою, мотивувати співробітників до досягнення високих результатів і впроваджувати нові ідеї для покращення роботи відділу. Мої знання в галузі маркетингу також допомагають мені у роботі з проектами, які стосуються стратегії просування продуктів та послуг компанії на ринку. Тому я завжди наголошую, що продажі та маркетинг мають йти пліч-о-пліч.

– Які знання і навички, отримані під час навчання в ДУІКТ, стали вирішальними для вашого успіху?

– Знання у спеціалізації, критичне мислення, комунікація, робота в команді, самоорганізація - ключові навички з університету для мого успіху.

– Які плани на майбутнє маєте?

– Звісно, хочу всебічного зростання: особистісного та карʼєрного. Втім, це скоріше мета, а мрія у мене, як і у всіх українців, одна - Перемога.

– Що б ви порадили абітурієнтам ДУІКТ і своїм майбутнім колегам?

– Є у мене кілька порад, які працюють завжди:

• визначте цілі і мрії;
  • навчання і саморозвиток;
  • будуйте мережу контактів;
  • розвивайте комунікаційні навички;
  • приймайте випробування з чистим розумом;
  • працюйте над професійним розвитком.