Офіційна інформація про криміногенну ситуацію впродовж тижня аварійного вимкнення електроенергії

18:56, 01-12-2022

Ігор Клименко - головаНаціональної поліції України

З 23 листопада, коли російські ракети нанесли чергову шкоду об’єктам критичної інфраструктури, поліція збільшила кількість нарядів на вулицях та посилила заходи безпеки на дорогах населених пунктів.

Маємо результати. Кількість злочинів, зареєстрованих з 23 по 30 листопада, зменшилася на 16% порівняно з позаминулим тижнем. При цьому поменшало повідомлень про:

• шахрайства (на 24%↓)
  • викрадення транспортних засобів (на 23%↓)
  • крадіжок (на 7%↓)
  • пограбувань (на 3%↓)

Тепер щодо безпекової ситуації на автошляхах держави в цей період.

Кількість ДТП зменшилась на 13%. На 22% менше трапилося автопригод, у яких травмувалися люди. На 5% поменшало смертей на дорогах.

Ситуація під контролем. Національна поліція України працює.

І пам’ятайте: у підрозділах поліції завжди зможете зарядити ґаджети та зігрітися.

Наша Підтримка - Підтримка України

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси