Стати управлінцем нової формації: що пропонує вступникам курс "Публічне управління та адміністрування"

11:50, 26-07-2024

З 19-го липня 2024-го року в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій стартувала робота приймальної комісії. Сучасному абітурієнту може бути важко визначитися з вибором спеціальності, адже саме від цього вибору залежатиме його майбутнє. Ба більше, в Україні є ряд професій, від яких залежить не лише майбутнє її здобувача, а й розвиток країни. Саме до таких професій належить спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування».

Ця діяльність пов‘язана з вирішенням стратегічних завдань державних органів, підприємств, установ, організацій з урахуванням комплексу зовнішніх і внутрішніх факторів впливу і тенденцій розвитку в конкурентному середовищі, а також в певній галузі суспільного виробництва і держави в цілому.

Публічні управлінці сучасного рівня повинні вміти аналізувати державну політику та розробляти заходи для її реалізації, знати нормативно-правову базу публічного управління та урядування, мати навички управління проєктами, стратегічного та тактичного планування, розробки державно-управлінських рішень.

Водночас, у процесі демократизації суспільства, державні та комерційні служби повинні мати фахівців, які володіють навичками ведення громадського діалогу, пошуку шляхів ефективної взаємодії з громадськістю та ЗМІ, координації та супроводження проектів з публічного управління, зокрема із впровадження системи електронного урядування в органах державної влади, що потребує якісної спеціальної та професійно-галузевої підготовки, яку і отримують студенти нашого факультету.

Бакалавр за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» є професіоналом універсального характеру, здатним забезпечити інформаційну підтримку прийняття рішень. Його знання придатні для використання в будь-якій сфері діяльності людини – від державного управління до виробництва, бізнесу, культурної та освітньої сфери.

Стань лідером та управлінцем, щоб змінити державу на краще! Приходь навчатися в Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій та розвивай свої лідерські якості навчаючись на спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».