Засідання спеціалізованої вченої ради Д26.861.03 по захисту дисертацій

00:45, 30-08-2017

Чергові засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.861.03 по захисту дисертацій відбудуться 19го і 20го вересня 2017 року о 11-00 за адресою м. Київ, вул. Солом’янська, 7.

В порядку денному будуть розглядатися наступні питання:

19 вересня 2017 року:

1. Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук:

Борисової Лариси Євгенівни на тему: «Організаційні складові розвитку телекомунікаційних підприємств на стадіях життєвого циклу» за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). Науковий керівник: д.е.н., професор Орлов В.І.

2. Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук:

Сазонової Світлани Володимирівни на тему: «Організаційно-економічний механізм надання загальнодоступних послуг телекомунікаційними підприємствами» за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). Науковий керівник: д.е.н., професор Гудзь О.Є.

20 вересня 2017 року:

1. Захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук:

Лазоренко Лариси Віталіївни на тему: «Формування стратегії соціально-економічного розвитку підприємств зв’язку: теорія та методологія» за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). Науковий консультант: д.е.н., професор Гудзь О.Є.

2. Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук:

Байрамова Сеймура на тему: «Управління інноваційним розвитком телекомунікаційних підприємств» за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). Науковий керівник: д.е.н., професор Гудзь О.Є.

3. Рекомендації до захисту дисертацій

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації