Поглиблене вивчення англійської мови в Університеті - запорука успішного працевлаштування

23:59, 19-07-2021

Шановні абітурієнти,

З кожним роком все більше міжнародних компаній, які працюють в Україні, проводять співбесіди при працевлаштуванні на англійській мові.

В Державному університеті телекомунікацій особлива увага приділяється вивченню англійської мови. Для відмінного володіння англійською мовою в нашому Університеті на 1 та 2 курсах проводиться по 3 пари англійської мови на тиждень, а на 3, 4, 5, 6 курсах англійською мовою проводиться 20% навчальних занять по кожній дисципліні.

Після завершення навчання наші студенти мають можливість здати заліки в компаніях, які видають сертифікати державного зразка, підтверджуючі вільне володіння англійською мовою на рівні B2.

Здавайте документи на вступ до нашого Університету і Ви побудуєте своє успішне майбутнє!

Телефони приймальної комісії Університету:

З будь яких питань звертайтеся за телефонами приймальної комісії: 044-249-25-91096-480-24-72

Адреса приймальної комісії Університету:

місто Київ, вулиця Солом’янська 7

Приймальна комісія працює: