Увага! 14 липня 2021 року починається прийом документів для вступу на навчання в Університет

18:34, 12-07-2021

Шановні абітурієнти,

Запрошуємо Вас відвідати Державний університет телекомунікацій 14 липня 2021 року щоб особисто поспілкуватись з завідувачами кафедр тих спеціальностей які Вас зацікавили. Ви дізнаєтесь про втілене в начальний процес інноваційне навчання в Університеті, яке забезпечує нашим студентам після завершення навчання успішне працевлаштування в міжнародних компаніях та щасливе майбутнє.

Наш Університет надасть Вам високоякісну підготовку, яка відповідає сучасним вимогам роботодавців на ринку праці по обраній Вами спеціальності за нижчою вартістю навчання у порівнянні з іншими університетами.

Якщо Ви мрієте про престижну високооплачувану роботу та професійну кар’єру, що надасть Вам фінансову можливість здійснювати свої бажання – запрошуємо Вас подати документи на 5 спеціальностей по бюджету – за державним замовленням, і ще на 25 спеціальностей по контракту – за кошти фізичних або юридичних осіб, за адресою: м. Київ, вул. Солом’янська 7, де ми допоможемо Вам правильно подати заяви на вступ щоб Ви були гарантовано зарахованим на навчання у 2021 році.

Телефони приймальної комісії Університету:

З будь яких питань звертайтеся за телефонами приймальної комісії: 044-249-25-91096-480-24-72

Адреса приймальної комісії Університету:

місто Київ, вулиця Солом’янська 7

Приймальна комісія працює: