Чому престижно бути АНАЛІТИКОМ СИСТЕМИ МЕНЕДЖМЕНТУ?

14:55, 25-05-2015

Кафедра менеджменту і бізнес-моделювання є випускаючою і орієнтована в рамках галузь знань «МЕНЕДЖМЕНТ» прпонує придбати практикоорієнтовану професію АНАЛІТИК СИСТЕМИ МЕНЕДЖМЕНТУ (менеджер з оптимізації бізнес-процесів, спеціаліст з оптимізації бізнес-процесів).   http://www.work.ua/resumes/355902/

Історія професії

Необхідність в оптимізації й автоматизації бізнес-процесів підприємств виникла близько двадцяти років тому в Західній Європі і США. Глобалізація і активне поширення цифрових технологій почало диктувати нові можливості для ведення бізнесу та створило брак кваліфікованих фахівців, здатних знаходити нові шляхи розвитку компаній.

Обов'язки:

• планування та організація діяльності компанії в сфері розвитку Системи Менеджменту Якості (СМЯ) згідно міжнародного стандарту ISO 9001;

• управління проектами з розвитку товарів і послуг компанії;

• аналіз існуючих на підприємстві системи бізнес-процесів, процедур та їх ключових показників (складання аналітичних записок, звітів);

• розробка методик та інструментів вимірювання та моніторинг ключових показників якості функціонування системи бізнес-процесів компанії;

• розробка рішень по стандартизації, оптимізації та автоматизації бізнес - процесів і процедур;

• розробка нових і поліпшення існуючих бізнес - процесів і процедур: складання та актуалізація процедурної та регламентуючої документації (описів бізнес - процесів, інструкцій, правил); розробка форм і шаблонів записів СМК;

• складання технічних завдань для впровадження на підприємстві  автоматизованих обліково-інформаційної ERP - системи класу «1С: підприємство», «Парус - CRM», «Галактика».

Місця работи

Професія АНАЛІТИКА СИСТЕМИ МЕНЕДЖМЕНТУ високооплачувана, престижна і перспективна. Подібні фахівці затребувані на підприємствах різних галузей бізнесу (торгівлі, виробнича сфера, а також в ІТ-компаніях і сфері консалтингу).

Зарплата

Заробітна плата АНАЛІТИКА СИСТЕМИ МЕНЕДЖМЕНТУ за даними рекрутингового порталу www.superjob.ua/ залежить рівня професійних навичок і стажу роботи фахівця. На сьогоднішній день вона коливається в межах $ 800 - 3000 на місяць.

Випускаюча кафедра менеджменту і бізнес – моделювання при підготовці фахівців АНАЛІТИК СИСТЕМИ МЕНЕДЖМЕНТУ використовує новітню технологію навчання «Навчально - тренувальне підприємство» (НТП), яка є комплексною освітньою технологією, що надає можливості дізнатися про основи і тонкощі різних посад, зрозуміти загальні принципи реального функціонування сучасного підприємства як господарюючого суб'єкта, проявити творчі та інтелектуальні здібності щодо створення власного бізнесу.

Цільова задача програми навчання за технологією НТП - мінімізація розриву між базовою освітою та ринком праці. Детальна імітація господарської діяльності  ПІДПРИЄМСТВА  дає можливість підготувати конкурентоспроможного спеціаліста на ринку праці.

Початок навчання в  «НТП»: Студенти проводять установчі збори, вибирають вид бізнес - діяльності і створюють товариство з обмеженою відповідальністю, вкладаючи наявні на початку процесу навчання віртуальні гроші в статутний капітал підприємства. Реєстрація навчального підприємства відбувається у віртуальній податкової інспекції відповідно до чинного Українським законодавством.

Динаміка навчання в «НТП» відбувається згідно циклічної послідовності практичного вивчення студентами посадових обов’язків в системі управлінських і технологічних бізнес – процесів згідно обраної моделі організаційної структури підприємства.

Для тих, хто націлений на наукову роботу, є можливість продовжити навчання в магістратурі і аспірантурі.