Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Укр.
   

Кафедра обчислювальної техніки запрошує до навчання!

17:20, 19-05-2015

Кафедра обчислювальної техніки запрошує до навчання!

Краще бути, ніж здаватися!

Це правило всіх без винятку працівників нашого університету, притримуючись якого вони намагаються діяти у будь-яких ситуаціях так, щоб ЗАЛИШАТИСЯ ЧЕСНИМИ по відношенню до студентів, до справи, якою вони займаються і до себе.

Цілі, які ми переслідуємо абсолютно реальні, а також зрозумілі і, головне, прийнятні для студентів. Ви запитаєте які? Все дуже просто – високопрофесійна передача САМИХ НЕОБХІДНИХ теоретичних знань і практичного досвіду від викладача до кожного студента; ніякої «води», а тільки ті знання, які мають практичну цінність; забезпечення 100-відсоткової вірогідності отримання після закінчення навчання престижної і високооплачуваної роботи і, ще одне, – зробити таку сприятливу атмосферу у стінах університету, щоб кожному студенту ніколи не було б сумно, і, щоб жоден ні разу не пожалкував про здійснений ним вибір вищого навчального закладу!

5 причин, з яких необхідно вибрати САМЕ НАШ університет для свого подальшого навчання:

1) Ми навчаємо ТІЛЬКИ ТОМУ, ЧОГО РЕАЛЬНО ПОТРЕБУЮТЬ провідні компанії у сфері інформаційних технологій від своїх працівників! НІЯКОЇ НЕПОТРІБНОЇ «ВОДИ».

2) НІЯКОГО ОБМАНУ стосовно оснащення наших лабораторій!

Якщо обладнання, то тільки сучасне – жодного «металолому»;

3) Ми відповідально заявляємо, що КОЖНИЙ, хто успішно подолає тернистий (але дуже цікавий) шлях навчання від моменту прийняття у студенти до «фінішної стрічки» навчального рівня або «бакалавр», або «магістр» БУДЕ МАТИ ГАРАНТОВАНО МІСЦЕ РОБОТИ у однієї з провідних ІТ- компаній:

, , ;

4) Ми працюємо ТІЛЬКИ З КРАЩИМИ компаніями. По закінченню навчального рівня «бакалавр» у кожного є можливість (звичайно за бажанням самого студента) ОТРИМАТИ ЦІЛКОМ БЕЗКОШТОВНО міжнародні сертифікати таких компаній як:

, , , ,;

5) НАШИХ ЗНАНЬ і вмінь ДОСТАТНЬО, щоб підготувати з кожного, хто маючи мотивацію стати справжнім спеціалістом у сфері інформаційних технологій прийде до нас навчатися. ПОВІРТЕ, ЦЕ У НАС ДУЖЕ ДОБРЕ ВИХОДИТЬ.           

Є питання? Заходьте до нашого сайту.

www.dut.edu.ua

А краще завітайте до нас на день відкритих дверей і самі все побачите!!!

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Читайте також

Абітурієнту

Спеціалізація: Технології цифрового розвитку
Спеціалізація: Технології цифрового розвитку
Переглядів: 5 990
Вступ до магістратури
лише за ЄВІ
та вступним випробуванням


за спеціальністю 029 Інформаційна бібліотечна та архівна справа