Вступ 2024: Встигніть зареєструватися: вступити до аспірантури тепер можна лише склавши Єдиний вступний іспит

08:26, 28-05-2024

Цьогоріч Єдиний вступний іспит (ЄВІ) стане обов’язковим для всіх, хто планує вступити до аспірантури. За повідомленням МОН, результати ЄВІ будуть одним з ключових показників того, що вступники мають високий рівень знань, необхідних компетентностей та навичок для продовження навчання в аспірантурі.

Здобувачів освіти закликають не баритися з реєстрацією, адже вона триватиме лише до 29 травня. Якщо ви не встигли зареєструватися в основний період, зробити це можна буде у додатковий період – з 17 по 21 червня.

Реєстрацію проводять приймальні комісії закладів вищої освіти (як особисто, так і дистанційно). Докладніше про процедуру проведення ЄВІ за посиланням.