Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Укр.
   

Кафедра Іноземних мов

16:27, 05-05-2015

Загальна інформація - кафедра іноземних мов

Кафедра іноземних мов – основний навчальний, науково-дослідний підрозділ Державного університету телекомунікацій, призначений для проведення навчально-виховної і науково-дослідної діяльності з іноземних мов. 

Кафедра іноземних мов забезпечує виконання навчальних програм бакалавра, спеціаліста, магістра за всіма спеціальностями університету.

Дисципліни, які закріплені за кафедрою:

1. Іноземна мова 

2. Іноземна мова (за професійним спрямуванням) 

3. Іноземна мова (за фаховим спрямуванням) 

4. Ділова іноземна мова 

Основними напрямками роботи кафедри є: навчання студентів англійської мови технічного спрямування та ділової іноземної мови; надання консультативної допомоги студентам; підготовки до участі в студентських олімпіадах та конференціях; до захисту дипломних проектів англійською мовою; розробка навчальних програм та навчально-методичних комплексів; розробка навчально-методичних матеріалів з дисциплін кафедри для дистанційного навчання.

Викладання англійської мови ведеться з використанням комунікативного підходу за чотирма основними вміннями та навичками: говоріння, читання, письмо та аудіювання, що забезпечує досягнення необхідного рівня володіння іноземною мовою.

Якість викладання забезпечується використанням сучасних навчально-методичних матеріалів, розроблених провідними в сфері мовної підготовки, вищими навчальними закладами США, Великобританії та Австралії.

У відповідності до положень Закону України «Про вищу освіту» колектив кафедри активно займається розробкою актуальних методичних питань із навчання англійської мови технічного спрямування та підвищує свою кваліфікацію, проходячи стажування за кордоном, в провідних ВНЗ України та інших установах. В складі колективу кафедри працюють чотири кандидати наук.

Кафедра активно співпрацює з випусковими кафедрами Університету з питань приведення змісту навчання у відповідність до вимог положень Закону України «Про вищу освіту», що стосується теоретичної та практичної складової підготовки фахівців відповідної галузі з іноземної мови.

Читайте також

Абітурієнту

Спеціалізація: Технології цифрового розвитку
Спеціалізація: Технології цифрового розвитку
Переглядів: 5 219