Вступ 2024: Як цьогоріч вступити онлайн?

13:14, 03-07-2023

Щоб цей процес став для вас простішим, ми розробили алгоритм онлайн-вступу з усіма важливими датами та деталями.

Якщо ви вступаєте за співбесідами та творчими конкурсами, зверніть увагу

З 3 до 10 липня (до 25 липня тільки на контракт) вам обов’язково треба зареєструватися на випробування в електронному кабінеті. Для цього є спеціальний модуль: «Реєстрація на вступне випробування (співбесіда, творчий конкурс, фахове випробування)». Такі заяви дають можливість узяти участь у співбесідах та творчих конкурсах, а після їхнього успішного складання – подати заяви на вступ (з 19 липня).

Наголошуємо: заяви на вступні випробування НЕ є заявами на вступ. Це різні типи заяв.

Якщо ви вступаєте за співбесідою або творчим конкурсом, вам треба подати обидва типи заяв в електронному кабінеті.

Зберігайте алгоритм, щоб нічого не наплутати