Постановка п'єси Вільяма Шекспіра «ТРОЇЛ І КРЕССИДА»

12:55, 01-04-2016

Студенти факультету ІТ брали участь у Україно-Великобританській п'єсі «ТРОЇЛ І КРЕССИДА» ВІЛЬЯМА ШЕКСПІРА яка проходила на уроці Історії української культутри викладач завідувач кафедри Документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності Петькун Світлана Миколаївна.

П’єса «Троїл і Крессида», в якій сардонічні та трагічні мотиви чергуються з інтимними та комічними, та в якій події розгортаються навколо Греко-Троянської війни, має дуже чітке відлуння в сьогоднішньому дні.

Учасники відтворювали, імпровізували, перетворювались та грали в ситуації які створювали модератори та їх помічники – актори.

Паралельно с постановкою в рамках проекту була проведена серія пост-шоу дискусій та безкоштовних семінарів для студентів яким цікаво більш глибоко зануритись у головну тему п’єси та дослідити її актуальність в контексті сучасного конфлікту.