XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Чемпіонат DEV Challenge: реєструйтеся для участі у наймасштабнішому IT-змаганні Європи!

14:32, 06-09-2024

DEV Challenge – найбільший Чемпіонат для ІТ-спеціалістів у Європі. За 20 сезонів у ньому взяли участь понад 27 000 фахівців. Змагання об’єднують тисячі профі, серед яких судді та учасники з уього світу, а також представники провідних компаній.

Не має значення, хто ви - досвідчений айтівець, якому набридла рутина, новачок, який прагне стрімкого розвитку кар’єри, чи студент-програміст - ви обов'язково знайдете можливість для розкриття у собі нових талантів у шести номінаціях:

• Backend — завдання на скриптових мовах програмування, таких як PHP, Python, Ruby, Perl, Node.js, або компільованих мовах, таких як C#, Java або Go,
  • Testing — завдання з аналізу продуктивності сайтів, веб-додатків або систем, для виявлення багів під час тестування,
  • UI Design — створення візуально привабливого та користувацько-орієнтованого інтерфейсу,
  • Product Design — поєднання потреби користувачів з бізнес-цілями, для допомоги брендам створювати стабільно успішні продукти,
  • macOS — розробка додатків спеціально для платформи macOS з використанням Swift, Objective-C та вбудованих фреймворків Apple,

Більшість завдань – реальні запити із соціальним фокусом від таких організацій як: UNICEF, БФ «Повернись живим», Міністерство цифрової трансформації та ін.

Для участі реєструйтеся до 22 вересня за посиланням: https://app.devchallenge.it/register

Чемпіонат триватиме два місяці і пройде в три етапи: Кваліфікація, Онлайн Раунд, Фінал.

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА

Отримати досвід та визнання за короткий термін – безцінно, тому запрошуємо студентів кафедри інженерії програмного забезпечення та інших ІТ-спеціальностей до участі!