Профорієнтація: ДУІКТ відчиняє двері для майбутніх інженерів програмного забезпечення

09:35, 04-06-2024

У п'ятницю, 31 травня, старший викладач кафедри інженерії програмного забезпечення ДУІКТ Богдан Худік провів профорієнтаційні заходи в школах Деснянського району Києва, щоб допомогти учням зробити свідомий вибір щодо майбутньої професії.

Майбутні вступники дізналися про актуальну освітню програму "Інженерія програмного забезпечення" в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій. Сучасний світ неможливо уявити без комп'ютерних технологій, а отже, і без програмного забезпечення. Тому фахівці з інженерії програмного забезпечення є дуже важливими на ринку праці. Програма навчання в ДУІКТ дозволяє студентам отримати необхідні знання і навички для успішної кар'єри в цій галузі.

Переваги навчання на освітній програмі "Інженерія програмного забезпечення" в ДУІКТ:

- університет має великий досвід у навчанні студентів в галузі інформаційних технологій, що гарантує якісне отримання знань.

- програма розроблена з урахуванням потреб сучасного ринку праці, що дозволяє випускникам стати конкурентоспроможними фахівцями.

- студентам надається можливість отримати практичний досвід під час навчання через співпрацю з провідними компаніями та унікальні проекти.

Ця зустріч дозволила школярам отримати інформацію про можливості, які вони матимуть після закінчення навчання в ДУІКТ, познайомитися з представниками університету та студентами, які вже навчаються на спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення, дізнатися особливості вступної кампанії та свідомо підійти до вибору закладу вищої освіти і подальшого здобуття освіти.