Запрошуємо на вебінар від EPAM School of Digital Engineering and Master’s Program

10:48, 09-08-2023

Партнер кафедри Інженерії програмного забезпечення Epam Masters Program запрошує всіх бажаючих на безкоштовний вебінар, щоб дізнатися про найновіші тенденції у світі Data technologies, від EPAM School of Digital Engineering and Masters Program.

Тема вебінару: " Trending Data technologies in Natural Language Understanding World"

Дата: 10 серпня 2023 року

Час: 17:00 - 18:00 (за київським часом)

Наш спікер: Kostiantyn Perikov, Principle Software Engineer and Big Data expert at EPAM

Посилання на реєстрацію (участь безкоштовна): https://epammasters.com/mp-de-webinar-1008

Під час вебінару ви матимете можливість:

• Дізнатися про актуальні тренди та зміни, які настали з 2022 року.Що змінилось з того часу?
  • Розглянути концепцію LLMs та їхнє практичне використання в різних сферах.
  • Обговорити етичні аспекти та виклики, пов'язані з застосуванням LLMs.

Не пропустіть цю можливість поглибити свої знання та познайомитися з провідним експертом у галузі Software Engineering та Big Data. До зустрічі на вебінарі !