XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Твій шлях до майбутнього: як обрати спеціальність, яка змінить все?

18:50, 18-02-2024

Програмування - це сучасна галузь, яка постійно розвивається і потребує висококваліфікованих кадрів. Тому важливо, щоб учні мали можливість отримати всю необхідну інформацію про цю професію та можливості, які вона відкриває.

Кафедра ІПЗ проводить різноманітні заходи з профорієнтації, такі як дні відкитих дверей, майстер-класи та відвідує освітні заклади з викладачами та представниками індустрії. Це дозволяє учням отримати більше інформації про специфіку роботи програміста, вимоги до них та можливості для кар'єрного зростання.


Одним з ключових аспектів профорієнтаційної роботи є ознайомлення учнів з актуальними технологіями та трендами у галузі програмування.

16 лютого 2024 року аспірант кафедри Інженерії програмного забезпечення Шахматов Іван Олександрович провів урок професійної орієнтації для учнів 11 класу спеціалізованої школи №52 з поглибленим вивченням інформаційних технологій міста Києва з метою надання вичерпної інформації про вступ у 2024 році, актуальні інформаційні технології та спеціальності Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.


За результатами проведеної бесіди більшість учнів зацікавилася спеціальністю 121 Інженерія програмного забезпечення та Державним університетом інформаційно-комунікаційних технологій вцілому.


Якщо ви ще не є студентом і тільки плануєте вступати, то кафедра Інженерії програмного забезпечення ДУІКТ радо відповість на всі питання та проведе екскурсію університетом за адресою м. Київ, вул. Солом'янська, 7.

Підписуйтесь на спільноти освітньої програми "Інженерія програмного забезпечення", щоб бути в курсі всіх новин

  • Telegram: https://t.me/software_engineering_DUIKT
  • Instagram: https://www.instagram.com/softwareengineering_duikt/
  • Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=61552426912433

Залишилися питання? https://forms.gle/vgXDVL4SAxoWQB3m8

Читайте також
Переглядів: 326