Ознайомча практика на кафедрі управління інформаційною та кібернетичною безпекою

11:01, 14-02-2024

На кафедрі Управління інформаційною та кібернетичною безпекою розпочався новий етап формування професійних компетентностей студентів 2-го курсу під час проведення ознайомчої практики в структурних підрозділах кібербезпеки підприємств і організацій, з якими заключені договори про співпрацю, в тому числі і в компаніях-партнерах.

Одними з баз ознайомчої практики є Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем Національної Академії наук України та Управління протидії кіберзлочинам Кіберполіції м. Києва, де зі студентами згідно Програми практики провели інструкторсько-методичне заняття та ознайомлення з базою практики.

Проведення ознайомчої практики для студентів спеціальності кібербезпека буде сприяти формуванню різноманітних компетентностей, включаючи:

Технічні навички: студенти отримують практичний досвід роботи з різними інструментами та технологіями кібербезпеки, такими як сканувальні інструменти, програми для тестування на проникнення, аналізатори мережевого трафіку тощо.

Аналітичні здібності: під час практики студенти навчаться аналізувати складні сценарії кібератак та виявляти потенційні загрози для інформаційної безпеки.

Професійна етика: студенти отримають реальний досвід роботи в області кібербезпеки, що допоможе їм розвивати професійну етику, включаючи засади конфіденційності, відповідального використання даних та поваги до правил та політик безпеки.

Комунікативні навички: взаємодія з працівниками структурного підрозділу, клієнтами та іншими зацікавленими сторонами під час практики допоможе студентам розвивати комунікативні навички, необхідні для ефективної співпраці в подальшому.

Креативність і інновації: працюючи з реальними сценаріями кібербезпеки, студенти ознайомляться з  новими викликами та потребами, що стимулює розвиток креативності та пошук нестандартних рішень.

Управління проектами: залучення до проектів кібербезпеки допоможе студентам навчитися ефективно керувати часом, ресурсами та завданнями, що є важливими навичками у сфері інформаційної безпеки.

Кафедра бажає успіхів студентам у проходженні практики та сподіваємося, що це допоможе вам дізнатись ще більше цікавого і нового у світі кібербезпеки та познайомитися з цим всім на практиці.