Вручення Кафедрою УІКБ дипломів магістрів з присвоєнням кваліфікації «Магістр кібербезпеки за освітньо-професійною програмою «Управління інформаційною безпекою»» студентам групи УБДМ-61, зі спеціальності 125 «Кібербезпека»

12:25, 08-02-2024

У січні 2024 року на кафедрі «Управління інформаційною та кібернетичною безпекою» успішно пройшов захист кваліфікаційних робіт студентами групи УБДМ-61, зі спеціальності 125 «Кібербезпека», а вже через декілька днів, 31 січня 2024 року, у актовій залі Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій їм було урочисто вручено дипломи магістерського рівня.

З привітальними словами до  магістрів звернулися:

• доктор технічних наук, професор, заслужений працівник народної освіти України, ректор Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій Толубко Володимир Борисович;
  • доктор технічних наук, професор, директор Навчально-наукового інституту захисту інформації Савченко Віталій Анатолійович;
  • представник компанії-партнера Університету, який є роботодавцем для наших випускників, керівник служби технічної підтримки компанії ESET в Україні Олександр Іллюша. Він побажав студентам досягнення успіхів у майбутньому і здійснення мрій та подякував за якісне навчання студентів, зазначивши, що студенти ННІЗІ успішно просуваються кар'єрними сходами в компанії.

Вручення дипломів магістрів проводилось завідувачем кафедри, доктором економічних наук, професором Легомiновою Свiтланою Володимирiвною.

Професорсько-викладацький склад кафедри УІКБ щиро вітає вас з успішним завершенням навчання в університеті у 2024 році, бажає найкращих величезних успіхів на шляху до нових професійних перемог, в застосуванні і поглибленні набутих науково-практичних знань, досягненні і розкритті нових перспектив у сфері захисту інформації!