Розпочинається ознайомча практика для студентів другого курсу кафедри Телекомунікаційних систем та мереж

14:47, 07-02-2024

З 12 лютого розпочинається ознайомча практика для студентів 2-го курсу кафедри Телекомунікаційних систем та мереж, яка буде тривати до 23 лютого.

Проходження підготовчої практики має на меті первинне ознайомлення з виробничим процесом та початкову адаптацію до професійної діяльності в компаніях, а також систематизацію, розширення та закріплення професійних знань, формування у студентів навичок ведення самостійної дослідницької роботи, знайомство з прийомами, процедурами і методами вирішення практичних завдань і закріплення теоретичних знань, отриманих під час навчання на кафедрі.

А для компаній це можливість розгледіти своїх потенційних майбутніх співробітників.

Студенти проходять практику в компаніях партнерах кафедри, а також в інших компаніях за їх бажанням.

Запрошуємо бажаючих до вступити на кафедру Телекомунікаційних систем та мереж на спеціальність 172 Електронні комунікації та радіотехніка, для додаткової інформації звертайтеся за телефоном: +380 63 485 2406, Завідувач кафедри – Заїка Віктор Федорович.

Чекаємо за адресою: м. Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 208.