XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Вітаємо магістрів спеціальності 073 «Менеджмент» з успішним захистом кваліфікаційних магістерських робіт!

11:17, 30-01-2024

З 16 по 18 січня 2024 р. на кафедрі менеджменту Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій відбувся захист кваліфікаційних робіт на здобуття освітнього рівня «магістр» спеціальності 073 «Менеджмент» за програми «Менеджмент організацій і адміністрування» та «Управління інноваційною діяльністю».

Тематика магістерських робіт відповідала вимогам сьогодення і спрямована на практичну реалізацію в системі вищої освіти. Студентами були представлені результати наполегливої праці протягом усього періоду навчання під пильним керівництвом досвідчених науковців кафедри менеджменту: д.е.н., проф. Гудзь О.Є.; д.е.н., проф. Стецюка П.А.; д.т.н., проф. Ващенка О.П.; д.е.н., проф. Зеліско І.М.; д.е.н., проф. Євтушенко Н.О.

Під час доповідей магістранти висвітлили актуальні проблеми телекомунікаційної галузі у сфері менеджменту, проаналізували існуючі підходи до їх вирішення, запропонували багато цікавих науково-методологічних рішень, які можуть бути успішно використані у практичній професійній діяльності та у процесі навчання.

У процесі захисту кваліфікаційних магістерських робіт досить високий результат показали магістранти, які закінчили навчання з «відзнакою»:

Група МНДМ-61

 • Завгородній Артем Олександрович;
 • Лозовик Яна Володимирівна;
 • Сімонова Анастасія Валеріївна;
 • Худік Богдан Олександрович;
 • Чечик Ірина Леонідівна.
   

Група УІДМ-61

 • Ковальчук Олена Віталіївна;
 • Кравченко Володимир Володимирович;
 • Макаров Тимофій Володимирович;
 • Семенець Вадим Сергійович.


Викладачі кафедри менеджменту вітають здобувачів з успішним захистом кваліфікаційних магістерських робіт і бажають їм подальших успіхів, нових звершень і досягнень в їх професійній діяльності та завжди гідно нести звання випускника
ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ!

Читайте також
Переглядів: 434